Медицина студенттері мен жас ғалымдардың 2-халықаралық онлайн конференциясына қатысуы

2020 жылдың 27 мамырында Өзбекстан Республикасы Бухара қаласындағы Әбу Әли ибн Сина Бухара мемлекеттік медицина институтында медицина студенттері мен жас ғалымдардың 2 – ші Халықаралық конференциясы өтті. Онлайн конференция ZOOM платформасында өтті, оған әр елден келген студенттер мен жас ғалымдар(ҚХР, Корея, Түркия, Польша, Әзірбайжан, Ресей, Беларусь, Қырғызстан, Тәжікстан, Литва, Украина) қатысты. Конференцияға микробиология кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының докторы, профессор Б. Т. Сейтханова жетекшілігімен "Жалпы медицина" факультетінің 2 курс студенті А. Д. Алиярова белсенді қатысты. Конференцияда Алиярова А. Д. "Характер спектра микробиоценоза кишечника новорождённых в зависимости от количества родов и беременностей матерей" тақырыбында баяндама жасады. А. Д. Алиярова І дәрежелі дипломмен марапатталды.

04.06.2020, 04:58