МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖОО СТУДЕНТТЕРІНІҢ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ОЛИМПИАДАСЫ «МЕДИЦИНА ЖӘНЕ ИННОВАЦИЯ»

2023 жылғы 7-8 сәуірде Ташкент қаласында Ташкент мемлекеттік стоматологиялық институтында "Медицина және инновация" медициналық ЖОО студенттерінің халықаралық олимпиадасы өтті. Оған түрлі оқу орындарынан екі жүзден астам қатысушы қатысты. (Ташкент мемлекеттік стоматологиялық институты, Волгоград мемлекеттік медицина университеті, С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті, А. И. Евдокимов атындағы Мәскеу мемлекеттік медициналық-стоматологиялық университеті, Қазан мемлекеттік медицина университеті, Пятигорск медициналық-фармацевтикалық институты және т.б.) "Микробиология, вирусология және иммунология" кафедрасынан "Педиатрия" мамандығының 2 курс студенті Рустамжанов Сардорбек Тахиржанович қатысты. Олимпиада екі кезеңде өтті (тест тапсырмалары жағдайлық есептер). Келесі күні 2023 жылдың 8 сәуірінде марапаттау рәсімі өтті, С.Т. Рустамжанов 2-ші орынды иеленді.

10.04.2023, 12:41