«Өлең сөздің дүлділі- Жамбыл» тақырыбындағы онлайн дөңгелек үстел

15.04.2021 жылы қазақ, орыс және латын тілдері кафедрасының аға оқытушысы А.С.Жакипованың ұйымдастыруымен қазақ поэзиясының алыбы, айтыскер ақын Жамбыл Жабаевтың 175 жылдық мерейтойына орай «Өлең сөздің дүлділі- Жамбыл» тақырыбында онлайн дөңгелек үстел өткізілді.

Дәңгелек үстелді әлеуметтік мәселелер және жастар саясат басқармасының басшысы Е.Қ. Сәлім ашып, алғы сөзін айтты. Кафедраның аға оқытушылары А.Т.Абдуллабекова, А.С.Бегімбет және 1 курс студенттері А.Б.Жарылқапова,С.Абдумутал өздерінің баяндамаларын тыңдармандармен бөлісіп, ақынның шығармашылығы мен өлеңдерінің терең мағыналылығына талдаулар жасады.

Қазақ поэзиясының дүлдүліне айналған, даналығымен әлемге танылған, қазақ халқының рухани көсемі Жамбылдың жалынды жырлары ұрпақтың мәңгі жүрегінде.

20.04.2021, 08:13