Коммуникациялық дағдыларды халықаралық мәнмәтінде жақсарту

2015 жылдың 15-17 қазан аралығында  British Council М.Әуезов атындағы ОҚМУ-нің базасында кәсіби даму және әрекеттестік Орталығымен бірлесе отырып, "Ньютон-Аль-Фараби" серіктестік бағдарлама бойынша бірлескен қызмет туралы келісім шеңберінде Researcher Connect аталатын семинар өткізілді.

Researcher Connect- бұл зерттеу қызметтің кез келген сатысында және кез-келген академиялық саласында жұмыс істейтін зерттеушілерге арналған интерактивті оқыту курстарының сериясы. Бұл курстар коммуникациялық дағдыларды халықаралық  мәнмәтінде жақсартуға бағытталған.

Семинар жұмысында ОҚМФА-ның қызметкерлері мен оқытушылары қатысқан: Югай Н.В.- акушерия және гинекология курсымен АМСЖ кафедрасының меңгерушісі, Кучербаев К.Д.- дәрілік өсімдіктер ғылыми зертханасының жетекші ғылыми қызметкері, Ким О.Т.- фармакология және фармакотерапия кафедрасының оқытушысы.

Researcher Connect Prospectus.pdf

21.10.2015, 06:01