«Клиникалық эпидемиология және дәлелді медицина негіздері» кафедрааралық магистранттардың ғылыми-әдістемелік конференциясы

11.12.2015ж  жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасында «Клиникалық эпидемиология және дәлелді медицина негіздері» атты 1 курс «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Медицина», «Фармация» мамандықтарының магистранттары арасында ғылыми-әдістемелік конференция өткізілді.

Бұл конференцияның негізгі мақсаты: магистранттар арасында кафедрадағы «Клиникалық эпидемиология және дәлелді медицина негіздері» пәнінен интербелсенді оқыту «конференция» әдісі бойынша семестр бойына алған білімдерін қорытындылау, тұжырымдау, бекіту мақсатымен болып табылады.

Конференция барысында жұқпалы емес және жұқпалы аурулардың эпидемиологиясының өзекті мәселелері талқылау, шешу - әдістің мәнін құрады.

Конференцияның бағдарламасына сәйкес әртүрлі инфекциялық емес және инфекциялық аурулардың өзекті сұрақтары мен алдын-алу жолдары бойынша баяндамалар жасалынды, викториналар мен ойындар өткізілді.

Конференция соңында мына төмендегі магистранттарға сертификаттар мен дипломдар табысталды: Кошимбетова А., Нұрмағанбетова А., Полукчи Т., Козыкеева Р., Батырханова С., Ботабекова А., Әліпбекова С., Рамазанов Ж., Жақсылық А., Ахметов Қ., Сансызбаева Ж.

19.12.2015, 00:41