«Халықаралық ғылыми практикалық конференция»

Өзбекістан Республикасы «Чирчик медицина колледжінің» ұйымдастыруымен «Салауатты өмір салтын қолдайтын жұқпалы емес аурулардын алдын алу және халықтың физикалық белсенділігінің деңгейін көтеру жөніндегі шаралар туралы» атты Халықаралық ғылыми тәжірибелік конференция болып өтті. Білім беру саласындағы тиімді ынтамақтастықты қалыптастыру қазіргі еңбек нарығында сұранысқа ие бәсекеге қабілетті мамандар дайындау және екі колледж арасында (Қазақстан және Өзбекістан Республикасы) бірлескен білім беру бағдарламаларын жүзеге асыру мақсатында жасалған меморандум аясында өткізіліп, бұл іс шараға біздің колледж белсенділік көрсетті және медицина колледжінің директоры А.М. Кушкарова, колледж әдіскері Н.Р. Джуманкулова және «Медбикелік іс» мамандығы «Қолданбалы бакалавриат» біліктілігінің 2 курс студенті М. Бақберген қатысып қайтты. М. Бақберген «Основы здорового образа жизни студента» тақырыбында үш тілде: орыс/қазақ және ағылшын тілінде дайындалған презентациясын оқып қорғады. Қатысушылар сертификатпен марапатталды.

02.05.2019, 03:19