Халықаралық факультетінің алғашқы түлектерін құттықтаймыз!

Биылғы жыл «Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы» АҚ үшін бірқатар маңызды оқиғалармен есте қалды, оның бірі - алыс шетелдерден, атап айтқанда, Республикадан келген шетелдік студенттер академиясының тарихындағы бірінші жыл. Осыдан тура 5 жыл бұрын біздің академия Үндістаннан жоғары білікті оқуға келген алғашқы 35 тыңдаушыны қабылдады, олардың біреуі тіпті қызыл диплом алғанын атап өткен жөн. Осы 5 жыл ішінде «Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы» АҚ профессорлық-оқытушылық құрамының арқасында бұл студенттер медицина саласындағы білім әлеміне қанығу мүмкіндігіне ие болып қана қоймай, сонымен қатар өз тәжірибелерінен бас тартқан жоқ академиялық шеберлік.

Біз қымбатты түлектерімізге жүгінгіміз келеді, сіз өмірдегі маңызды кезеңді еңсердіңіз, және бүгінде академия сізге кәсіби өсудің ұзақ және қызықты жолын ұсынады. Бұл өмірге өту - бұл сіздің сүйікті нәрсеңізді түсінуге және білуге мүмкіндік беретін сіздің дипломыңыз! Осы мереке үшін сіздерде көптеген жылдар бойғы қажырлы еңбек пен кәсіби білім мен шеберлікті, оқытушылардың тәжірибесі мен шеберлігін, академияның барлық қызметтерінің оқу процесін қамтамасыз ететін жұмысын меңгеру жолында тұрақты еңбек болады.

Уақыт талабына жауап бере отырып, біздің академия жаңа идеяларды тудыратын, оларды бойына сіңіре алатын, медицина саласында терең іргелі білім беретін заманауи, ізденімпаз мамандарды дайындайды.

Біз сіздің біліміңізді тереңдетуді тоқтатпайтындығыңызға сенімдіміз. Өмір бойлық білімді алу мүмкін емес - үнемі ізденісте болу керек. Үнемі оқы, жұмыс жаса, сонда өмірде өзіңнің лайықты орныңды табасың! «Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы» АҚ әкімшілігі атынан шетелдік факультеттердің түлектерін құттықтаймыз және оларға одан әрі кәсіби жетістіктер тілейміз!

25.06.2021, 05:17