КеАҚ «Астана Медицина университетіне» «ОҚМА» АҚ-ның аға оқытушысы А.А. Абдраманованың академиялық ұтқырлығы

2021 жылдың 8-19 наурыз аралығында «Микробиология, вирусология және иммунология» кафедрасының аға оқытушысы А.А. Абдраманова академиялық ұтқырлық аясында КеАҚ «Астана Медицина университеті» «Ш.И. Сарбасова атындағы микробиология және вирусология» кафедрасында «Жалпы медицина» мамандығының 2 курс студенттеріне ағылшын тілінде «Медициналық микробиология» пәнінен келесі тақырыптар бойынша сабақтар өткізілді:

1. Қарапайымдар. Паразитоздардың зертханалық диагноз қою принциптері.

2. Клиникалық-диагностикалық микробиология. Ауруханаішілік инфекциялар.

3. Жыныстық аурулар қоздырғыштары. Спирохеталар. Микоплазмалар. Хламидиялар. Арнайы сақтандыру және емдеу.

4. Спирохеталар, микоплазмалар, хламидиялардың зертханалық диагноз қою принциптері.

5. Емдеу-сақтандыру мекемелеріндегі микробиологиялық бақылау.

6. Патогенді және шартты-патогенді саңырауқұлақтар. Зең саңырауқұлақтар және олардың адам патологиясындағы маңызы.

7. Микологиялық зерттеулер.

8. Жыныстық жолмен берілетін инфекциялар. Микоздар және паразитоздар. КДМ және АІИ.

Сабақтар оқытудың заманауи әдістерін қолданып өткізілді.

19.03.2021, 04:58