IV ТҮРІК ӘЛЕМІНІҢ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ИНТЕРНАЦИОНАЛДЫ ЭКОНОМИКАЛЫҚ ФОРУМЫ

2015 жылдың 7 мен 9 мамыр күндері аралығында Туркия елінің Чорум қаласында IV ТҮРІК ӘЛЕМІНІҢ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ИНТЕРНАЦИОНАЛДЫ ЭКОНОМИКАЛЫҚ ФОРУМЫ өтті.

560 1 1

560 2 2

Форумның салтанаттық ресми ашылуы Хитит университетінде 83 елдің өкілдерінің  басын қосты, оның ішінде Қазақстан өкілдері де бар. Форумда алғашқы рет ОҚМФА қызметкерлері де, атап айтқанда орыс тілі кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к., доцент Амандыкова С.Х. және орыс тілі кафедрасының аға оқытушысы, ф.ғ.к. Калжанова А.К. «Электронное учебно-познавательное пособие как форма самостоятельной работы студента» атты  баяндамамен қатысып, қатысушылардың қызығушылығына ие болды.

IV ТҮРІК ӘЛЕМІНІҢ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ИНТЕРНАЦИОНАЛДЫ ЭКОНОМИКАЛЫҚ ФОРУМ-ға қатысудың нәтижесі: алдағы уақытта Түркия елінің  Чорум қаласында орналасқан Хитит университетімен академиялық мобильділік жағынан келісім-шарт жоспарлануда.

Дайындаған: Кожахметова С.Н.

19.05.2015, 07:25