2022 жылдың 27-28 мамыр Өзбекстан, Бухара қаласында Абу Али ибн Сино атындағы Бухара Мемлекеттік Медицина Институтында “Время вперед. Время лучших” атты IV Халықаралық ғылыми-практикалық жас ғалымдар мен студенттерге арналған конференция өтті.
Ғылыми жетекшілер “Микробиология, вирусология және иммунология” кафедрасының профессорлық-оқытушылары құрамы м.ғ.д. Сейтханова Бибігүл Төлегенқызы және PhD докторы Абдушукурова Гулзада Зафаровна жетекшілігімен дайындалды.
ОҚМА-дан ІЖТД-11-21 тобының 6 курс интерні Әуелова Әлкен - “Охрана материнства и детства” секциясында “Актуальность применения молекулярной аллергодиагностики у детей с аллергией к белкам коровьего молока” тақырыбында баяндама жасап, 1 дәрежелі дипломмен марапатталды.
“Проблемы медико-биологических заболеваний” секциясында Төлеген Айнұр “Antibiotic susceptibility of SARS-Cov-2 lung microbiome members” тақырыбында баяндап, 1 дәрежелі дипломымен марапатталды. Осы секцияда В-ПҚ-02-19 студенті Төлеген Аружан «Correlation between Covid-19 and rheumatic diseases» тақырыбында баяндап, 2 дәрежелі дипломымен марапатталды.
Ал “Проблемы медико-профилактических заболеваний” секциясында В-ЖМША -04-20 студенті Poonam Poonam “Analysis of impact of COVID pandemic on influenza cases in India” тақырыбында баяндама жасап, 1 дәрежелі дипломмен марапатталды. Осы секцияда В-ЖМША -04-20 студенті Adeeba Masroor “ COVID-19 Effects On Pregnancy- Pre And Post Vaccination Initiation” тақырыбында баяндама жасап, 3 дәрежелі дипломмен марапатталды.

31.05.2022, 15:22