Интеллектуалды ойын (IQ Game)

2024 жылғы 27 ақпанда фармацевтикалық және токсикологиялық химия кафедрасы және ОҚМА әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасы "Фармация", "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы" және "қоғамдық денсаулық сақтау" факультеттерінің бакалавриат студенттерінің қатысуымен "зияткерлік ойын – 2024"іс-шарасын ұйымдастырып, өткізді. Бұл іс-шараның модераторлары кафедра кураторлары Ж. Т. Мұсабеков, а. ш. Каракулова, кафедра магистранттары М. Нұрсұлтанқызы, к. Абдукаримова белсенді қолдауымен болды.

Іс-шараға барлығы 4 студенттік команда қатысты, әрқайсысы 5 адамнан. Іс-шараны фармацевтикалық және токсикологиялық химия кафедрасының 1 курс докторанты Ж. Т. Мұсабеков жүргізді.

Зияткерлік олимпиаданың қатысушылары мен жеңімпаздары іс – шараның демеушісі - "Даримед"медициналық орталығының Құрмет грамоталарымен және ақшалай сыйлықтарымен марапатталды.
Осылайша, өткізілген зияткерлік ойын студенттердің әртүрлі білім салаларындағы сұрақтарға жоғары белсенділігі мен дайындығын көрсетті. Ұйымдастырушылар барлығына белсенді қатысқандары үшін алғыс айтып, жастар арасындағы осындай іс-шаралардың маңыздылығын атап өтті, өйткені бұл ақыл-ой қабілеттерін, сыни, логикалық ойлауды дамытуға мүмкіндік беріп қана қоймай, жастарды командада жұмыс істеуге үйретеді.

11.03.2024, 18:20