Флэшмоб «Денсаулық - зор байлық»

«Дүниежүзілік  денсаулық  күні»  қарсаңында  ОҚМФА  жастар  денсаулық  орталығының  басқаруымен  және «Гигиена - 1», «Социалды – гуманитарлық пәндер», «Медбиофизика, математика  және  информатика»  кафедраларының  белсенді  қатысуымен  2016  жылдың  6 сәуір күні  Абай  саябағы аумағында студенттер  арасында  «Денсаулық -  зор байлық» ұранымен  флэшмоб  өткізілді.

Флэшмоб  өткізудің  мақсаты -  Шымкент қаласының  тұрғындары  және жастары  арасында  салауатты  өмір  салтын  қалыптастыру.

Біздің  ЖОО-ң студенттері  салауатты өмір салтын  қалыптастыруда  өздерінің  шығармашылығын  және  белсенді  ұстанымдарын  көрсетті. Қатысушылар  позитивті  көңіл – күй  қалыптастырып,  негізгі  ойды  жеткізе  білді.  Қоғамдық  іс – шараға  тек қана  қаланың  тұрғындары ғана  емес, «ТВК», «Отырар», «Қазақстан-Шымкент»  телеканалдары  да  ағартушылық  танытты.

Облыстық  салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығының  өкілі  Ф.С. Байзакова  ОҚМФА  ЖДО  қызметкерлеріне  А.Қ. Жиенге  және  Б.М. Әбілхайға  осы  іс-шараны  ұйымдастыруға  белсенді  қатысқаны  үшін  алғыс  хаттармен  марапаттады.

Флэшмоб  ұйымдастурушылары  Шымкент қ. Әкімінің аппаратына,  ОҚО салауатты өмір салтын қалыптастыру  орталығына, әсіресе  «Әлем» жастар денсаулық  орталығына  қолдау  көрсеткені  үшін, сондай – ақ  біздің  қымбатты  студенттерімізге  және  ПОҚ - Б.З. Долтаеваға, М.А. Тайжановаға, З.Ш. Оразымбетоваға, С.М. Таскымбаеваға, З.С. Халметовқа  және Р.А. Аширбекке  белсенді  қатысқаны  үшін  үлкен  алғысымызды  білдіреміз.

06.04.2016, 22:28