ФІҰжБ кафедрасы мен Дүниежүзілік Банктің "Тәжікстан Республикасында фармацевтикалық білім беруді инновациялық дамыту" жобасын іске асыру шеңберінде консультациялық-әдістемелік жұмыс

Әбу Әли Ибн Сина атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университеті делегациясының Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясына сапары бағдарламасына сәйкес, құрамында: Навруззода Ганджин – фармацевтикалық және токсикологиялық химия кафедрасының меңгерушісі; Раджабов Гадомад Одинаевич – фармакогнозия және фармацияны ұйымдастыру және экономика кафедрасының меңгерушісі; Сафарзода Рамазон Шарофиддин – фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі; Юлдашева Умедахон Пулатовна – фармакология кафедрасының доценті; 2021 жылдың 22 қыркүйегінде фармация ісін ұйымдастыру, басқару және экономика кафедрасында болып қайтты.

Делегация кафедраның аудиториялық қорымен танысып, 2 оқу дәріханасына барды,

Медициналық және фармацевтикалық тауартану кабинеті

Делегацияға кафедраның ПОҚ, кафедра тарихы туралы презентация, колледж, бакалавриат, магистратура және докторантура бойынша білім беру бағдарламалары ұсынылды. Негізгі және элективті пәндер, сондай-ақ жоғары оқу орындарына ұсынылған пәндер көрсетілді. "Фармацевтикалық қызметті ұйымдастыру негіздері" (3 курс) және "Фармацияны басқару және экономикасы" (4 курс) пәндері бойынша өндірістік тәжірибенің ұйымдастырылғаны көрсетілді.

БББ 6В101106 "Фармация" және ПОӘК бойынша силлабустарды құрастыруға ерекше назар аударылды.
Делегация толық құрамда "Қызметкерлерді басқару" сабағына қатысты (В-ФО тобы-04-18), сабақ барысында олар тәжік диаспорасының өкілі біздің студент Хайитов Журабекпен кездесті.

23 қыркүйек Раджабов Гадомад Одинаевич - фармакогнозия және фармацияны ұйымдастыру және экономика кафедрасының меңгерушісі; Миров Савзали Шарифович - "Фармация" оқу, ғылыми-өндірістік орталығы " орталығының фармацевті қосымша кеңес алуға келді.

Осылайша, кредиттік технология аспектілерін талқылау барысында делегация мүшелерін өндірістік практикаларды өткізу, оқу процесін ұйымдастыру тәртібіне қатысты мәселелер қызықтырды. Делегация мүшелері кафедраның жетекші мамандарынан толық жауап алды. Сондай-ақ, бірлескен жарияланымдар мен ғылыми және білім беру жарияланымдары бойынша пікір алмасу мәселелері талқыланды.

30.09.2021, 14:42