ФІҰБ кафедрасындағы академиялық ұтқырлық туралы

Академиялық ұтқырлық аясында С.Д.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университеті Фармацияның ұйымдастырылуы, басқарылуы және экономикасы және клиникалық фармация кафедрасының оқытушылары Аширов М.З. және Сейтова Ж.Д. "Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы " Фармация ісін ұйымдастыру және басқару кафедрасында "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы" және "Фармация" мамандықтарының білім алушыларына «Менеджмент және маркетинг фармацевтикалық кеңес негіздермен» және «Тиісті тәжірибелердің ұйымдастырушылық негіздері» пәндерінен 01.04.2024 - 10.04.2024 жж. аралығында теориялық және практикалық сабақтарды жүргізді.
Сонымен қатар, кафедраның аға оқытушысы А.Д. Жанбырбаевамен "ФӨТ" мамандығы бойынша 3 курс білім алушыларына "Фармацевтикалық өндірістегі өнімнің өндірістік шығындары мен өзіндік құны" тақырыбында бинарлы дәріс оқыды.

08.04.2024, 18:33