ФІҰБ кафедра қызметкерлерінің Пятигорск медициналық-фармацевтикалық институтындағы академиялық ұтқырлығы

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «ОҚМА» АҚ мен «Пятигорск медициналық-фармацевтикалық институты» арасындағы ынтымақтастық туралы меморандумға сәйкес 17.04. 2024 жылдың 28 сәуіріне дейін «ОҚМА» АҚ оқытушылары: фарм. докторы, профессор, кафедра меңгерушісі К.Д. Шертаева және PhD доктор, доцент м.а. Г.И. Утегенованың «ОҚМА» сапарын ұйымдастырды.
Жоспарға сәйкес 2024 жылдың 20 сәуірінде «Фармацияны ұйымдастыру және экономикасы» кафедрасында ОҚМА «Фармацевтика ісін ұйымдастыру және басқару» кафедрасының м.а. доцент, ф.ғ.д . Г.И.Утегенованың «Дәріхана ұйымдарындағы бухгалтерлік баланс» тақырыбы бойынша дәрісі өтті. Дәріс барысында Қазақстан мен Ресейдің дәріхана ұйымдарында есеп жүргізудің өзекті мәселелері талқыланды.
22.04.2023 ж. ПМФИ «Фармацияны ұйымдастыру және экономикасы» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы К.Д..Шертаеваның «ФІҰБ кафедрасында жобалық-бағытталған оқытуды қолдану тәжірибесі» тақырыбында мастер класы өткізілді.
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының білім беру жүйесіне қатысты ең өзекті мәселелер қарастырылды.

24.04.2024, 19:06