Фармация ісін ұйымдастыру және басқару кафедрасында «Критериалды бағалау құралдарын енгізу»

17.11.2020ж фармация ісін ұйымдастыру және басқару кафедрасы, кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамы үшін, ZOOM платформасында «Білім алушылардың оқу үдерісіне жаңа форматтағы жобаларды әзірлеу тапсырмаларын, кейс стадии, аннотацияларды: Фармацияны басқару және экономикасы, фармацевтикалық менеджмент және маркетинг, қызметкерлерді басқару пәндері бойынша енгізу» тақырыбында каскадты оқыту өткізді. Бұл критериалды бағалау құралдары жоғарыда көрсетілген пәндерде қолданылуда. «Медициналық және фармацевтикалық тауартану» пәні бойынша көктемгі семестрде критериалды бағалау құралдарын пайдалану жоспарлануда.

20.11.2020, 02:40