ДЕНСАУЛЫҚ САҚТАУ ІСІНЕ ҮЛЕС ҚОСҚАНЫ ҮШІН

Медицина қызметкері күні маусымның үшігші жексенбісінде жыл сайын тойланады. 19 маусымда кәсіби мейрамның қарсаңында акт залынды академия басшылығының қатысуымен өткен салтанатты іс шара өтті, онда біздің оқу орынының жұмыскерлерін құттықтап  марапаттады.

585 5 5

Бұл күн фармакогнозия және химия кафедрасына өте маңызды болды, өйткені осы кафедраның екі қызметкері республикалық маңызы бар марапатқа ие болды. Кафедра меңгерушісі, химия ғылымдарының  докторы, профессор Патсаев Анапия Каныбекович және профессор міндетін атқарушы "Денсаулық сақтау ісіне қосқан үлесі үшін", ал фармацевтикалық деканының орынбасары Орынбасарова Кульпан Кенжебаевна  "Денсаулық сақтау ісінің үздігі" төсбелгілерімен марапатталды, олар ғылыми және клиникалық жұмыс бойынша проректор Нурмашев Бекайдар Калдыбаевичтың қолынан ұсынылды.

585 6 6

Осы деңгейдегі марапатқа келесі себептер негіз болды:
1) мінсіз адал жұмыс;
2) медициналық және фармацевтикалық ғылымдары, білім беру жүйесі мен денсаулық сақтау  саласының инновациялық әрекеттерінің дамуына үлес қосқан үшін;
3) денсаулық сақтау жүйесі мен фармацевтикалық білімді жетілдіруіне белсенді қатысу.

Құттықтаймыз және игілік пен өркендеуді тілейміз!

585 7 7

585 8 8