Бірлескен білім беру бағдарламасы

10.12.2020 ж.ынтымақтастық туралы меморандумға сәйкес Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы мен Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті арасында студенттерге бітіруші курс деңгейінде бакалавр дипломын алуға мүмкіндік беретін 6в07201-"Фармацевтикалық өндіріс технологиясы" бірлескен білім беру бағдарламасы әзірленді.
Күрделі дәрілік препараттарды дайындау мамандардан химия (әл-Фараби атындағы ҚазҰУ базасы) және технология (ОҚМА базасы) саласында терең білімді талап етеді, сондықтан бағдарлама білім алушыларға химия өнеркәсібі туралы терең білімі бар Фармацевттік өндіріс технологы бакалавр дәрежесін алуға мүмкіндік береді.
Біздің бағдарламаның мақсаты-дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды алу үшін технологиялық процестердің негізгі сипаттамаларын талдау және бағалау дағдыларын меңгерген, Қазақстан Республикасындағы GMP талаптарына сәйкес дәрілік заттарды өнеркәсіптік өндіру үшін бәсекеге қабілетті мамандарды сапалы және жан-жақты даярлау.
Құрметті талапкерлер! Сіздерді біздің бірлескен білім беру бағдарламамызға шақырамыз. Біз сізге екі университетте оқып, бакалавр дәрежесін алуға мүмкіндік береміз. ҚазҰУ-да бірінші және екінші курс, ОҚМА-да үшінші және төртінші курс. Егер сіз біздің студент болуды шешсеңіз-біз сізді қызықты және әр түрлі жұмыс өміріне дайындауға тырысамыз.

26.10.2021, 15:42