«Биология, медицина және фармацияны дамыту перспективалары» жас ғалымдар мен студенттердің IX Халықаралық ғылыми конференциясы

Құрметті профессор-оқытушылар құрамы мен білім алушылар 2022 жылғы 8-9 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы» АҚ Нұрсұлтан Назарбаев Қоры жанындағы Ғылым жөніндегі кеңеспен және Тәжік мемлекеттік медицина университетімен бірлесіп.Абуали Ибни Сино «Биология, медицина және фармацияның даму перспективалары» атты жас ғалымдар мен студенттердің IX Халықаралық ғылыми конференциясын өткізеді.
Конференция барысында жас зерттеушілер арасындағы өзара іс-қимыл мен өзара тиімді ынтымақтастықты нығайтуға назар аударылатын болады. Қазіргі заманғы зерттеулердің неғұрлым өзекті бағыттарын талқылау, сондай-ақ оларды одан әрі дамыту жолдарын белгілеу жоспарлануда. Конференцияға 40 жасқа дейінгі жас ғалымдар мен жастардың ғылыми қызметін жандандыруға мүдделі ұйымдар шақырылды.

05.12.2022, 17:41