"Биолог" ғылыми үйірмесіне студенттерді қабылдау

Назар аударыңыз! Академияда ғылыми-зерттеу ұжымына қабылдау басталады, медицина факультеттерінің студенттері биология саласында базалық білімге және ғылыми зерттеулерге ынталы болуы қажет. Тәжірибенің жоқтығы кедергі емес, өйткені үйірменің мақсаттарының бірі ғылыми зерттеулер жүргізу және жазу дағдыларын игеру болып табылады.
Сіз медицина саласындағы біліміңізді кеңейтуге, ғылыми эксперименттер мен зерттеулер жүргізуге, ғылыми журналдарда жарияланатын тезистер мен мақалалар жазуға мүмкіндік аласыз. Бұл сізге болашақ мансапта көмектесіп қана қоймай, ғылымның дамуына өз үлесін қосады.
Сонымен қатар, үйірмеге қатысушылардың халықаралық ғылыми конференцияларға қатысуға мүмкіндігі бар, онда басқа ғалымдармен танысуға және құнды тәжірибе алуға болады. Әр түрлі қорлардан стипендия алу және халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық сияқты жаңа мүмкіндіктер ашылды.
Егер сіз біздің ғылыми қауымдастықтың бір бөлігі болғыңыз келсе, қош келдіңіз!
Кездесу уақыты мен орны - 01.10.2023, 17: 00, бас ғимарат, 4 қабат, 414 каб. Біз сізді біздің командада қарсы алуға және ғылыми маман ретінде дамуға көмектесуге қуаныштымыз!

22.09.2023, 17:12