Білім беру бағдарламаларын аккредиттеу

2018 жылдың 4 желтоқсан күні Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясында Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігінің сыртқы сараптама комиссиясы 5В130300-Педиатрия, 5В130200 - Стоматология және 6D110400 - Фармация білім беру мамандықтарын алғашқы аккредиттеу шеңберінде өз жұмысын бастады.

Сыртқы сараптама комиссиясының жетекшісі - Турдалиева Ботагоз Сайтовна «Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті» АҚ (Алматы қ.) м.ғ.д., профессор. Сыртқы сарапшы - Журавель Ирина Александровна «Харьков жоғары оқу орнынан кейінгі медицина академиясы» (Харьков, Украина) х.ғ.д., профессор, сарапшы - Еслямгалиева Ардак Манаповна – «Астана медициналық университеті» АҚ (Астана қ.) м.ғ.к., профессор.

Жұмыс берушілер өкілі - Тулеев Икрам Тулеевич «Оңтүстік» медициналық қызметкерлер қоғамдық бірлестігінің төрағасы (Шымкент қ.) және студенттер өкілі - Құрайыш Әсел Ержанқызы Түркістан облысы бойынша Қазақстан студенттері Альясының мүшесі, Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің 4-курс студенті (Түркістан қ.).

Агенттіктің бақылаушысы - Аймурзиева Айгерим Уринбаевна Агенттіктің медициналық жобаларының жетекшісі (Астана қ.).

04.12.2018, 05:51