Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің студенттеріне арналған неврология бойынша академиялық ұтқырлық бағдарламалары

2024 жылдың 18 мамырында Башқұрт мемлекеттік медицина университетінде екі кафедра меңгерушілерімен академиялық ұтқырлық бағдарламалары бойынша сабақтардың екі курсы сәтті аяқталды. Мәселен, медицина ғылымдарының кандидаты, профессор, Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының неврология, психиатрия, реабилитология және нейрохирургия кафедрасының меңгерушісі Назира Асанқызы Жаркинбекова неврология бойынша дәрістер мен шеберлік сыныптарын, ал Витебск мемлекеттік медицина университетінің (Беларусь) нейрореабилитация бойынша профессор Татьяна Леонидовна Оленская өткізді.
Сабақ форматы онлайн режимінде өтті және дәрістер тақырыбы бойынша халықаралық ғылыми базалардың деректерін талдауды, сондай-ақ кафедралардың өзіндік әзірлемелерін қамтыды. Сабақтарды Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің студенттері жоғары бағалады және олар шетелдік оқытушыларға терең ризашылықтарын білдірді. Цикл соңында Л414 А және Б топтарының екі студенті академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Ақтөбе қаласына өткен сапары туралы жағымды әсер қалдырды.

Енгізу 1

Енгізу 2