Башқұрт мемлекеттік медицина университетінде өткен конференция

Уфа қаласындағы Башқұрт мемлекеттік медицина университетінде 2017 жылдың 24 сәуір күні 82-ші Жалпы Ресейлік ғылыми конференциясы өткізілді. Осы конференцияға академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқуға барған ОҚМФА-ң фармацевтикалық факультетінің «Фармация» мамандығы бойынша оқитын 4 курс студенттері қатысып, келесі тақырыптар бойынша баяндама жасады: Падаш Маржан Абайқызы «Химико-фармацевтическое свойства теофиллина», Тургинбаева Динара Берикбаевна «Разработка состава и технология капсул с изонмазидом и офлоксацином», Жора Айсара Маратқызы «Надлежащая аптечная практика РК», Алиев Алыбей Дагыстанович «Фитохимическое исследование травы астрагала шароголового astragalus globiceps bunge»

Конференцияның қорытындысы бойынша Алиев Алыбей Дагыстанович студенттер арасында ең үздік ауызша баяндамамен дипломға және сертификатқа ие болды. Ал басқа студенттер сертификатпен марапатталды. Сонымен қатар, «Студенттік көктем-2017» фестивалінде Тургинбаева Динара Берикбаевна «Мереке» атты ән шырқап, сертификатпен марапатталды. ОҚМФА-ның студенттері кез келген университеттердің студенттік өмірінде белсене қатысады.

24.04.2017, 01:43