Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған «Еліміздіңеркіндігі - Тәуелсіздік» салтанатты іс-шара

Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекесі – Тәуелсіздік күні қарсаңында, 2017 жылдың 14 желтоқсанында қазақ, орыс және латын тілдері кафедрасында «Еліміздің еркіндігі – Тәуелсіздік» атты салтанатты іс-шара өткізілді.

1205

Қазақстан үшін Тәуелсіздік күні мемлекеттік егемендіктің идеясын бейнелеу ретінде тарихқа еңгізілді. Бұл күннің маңыздылығы – Қазақстан халықтарының бірлігін күшейтужәне нығайту.

Салтанатты іс-шарада құттықтау сөзін қазақ, орыс және латын тілдері кафедрасының меңгерушісі С.Х. Амандыкова алып, барлық қатысушыларды Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнімен құттықтап, еліміздің соңғы 26 жыл ішіндегі жетістіктерін атап өтті.

1206

Салтанатты іс-шара концерттік бағдарламамен жалғасып, көрермендерге     қазақ халқының зұлматқа ұшырауы, қазақ интеллигенциясына қарсы жасалған саяси қуғын-сүргін шаралары, 1986 жылғы Желтоқсан оқиғалары туралы деректі кадрлар көрсетіліп, жоғары эмоционалдық көңіл-күйдің атмосферасын, елге деген мақтаныш сезімін тудырды.

1207

Ата-бабаларымыз аңсап жеткен Тәуелсіздік еліміздің тарихының ақ дақтарын зерттеуге және толтыруға мүмкіндік берді. Өткенді білмей, болашақты қалыптастыру, тәуелсіз Қазақстанның шынайы патриоттарын тәрбиелеу, қоғамдағы тарихи сананы қалыптастыру мүмкін емес.

21.12.2017, 03:41