Алтын күз-тамаша мезгіл!

Ағымдағы жылдың 18 қазанында ЖТД - 2 кафедрасының клиникалық базасында тәрбие жоспарына сәйкес интерндердің қатысуымен "Алтын күз - тамаша кезең!"тақырыбында кезекті тәрбие жұмысы өткізілді..

Күз –бұл өте тамаша мезгіл.Күз мезгілінде жапырақтар сарғайып, айнала алтын түске боялады.Барлығы әсерлі ,өте керемет. Бұл кезеңде сонымен қатар, егіннің маусымы мен дәрумендер мол болады. Барлық тіршілік иесі қысқа азықтарын жинап дайындалады.

Іс-шараның мақсаты интерндерді кафедрамен және кураторлармен таныстыру. Құттықтау сөздерімен кафедрасының меңгерушісі ЖТД - 2.

м.ғ.д., Досыбаева Г. Н., әдіскері деканның Кенжеева Г. И., резидент Отбасылық Медицина кафедрасының түлегі ЖТД-2 Курбантай Б. Б. сөз сөйледі.

ЖТД–2 интерндерінің күшімен қызықты концерттік бағдарлама және зияткерлік ойындар ұйымдастырылды. Интерндер өз топтарының кураторларымен танысты. Ұйымға 614 топ белсенді қатысты.

604,611 топ интерндері екі тілде ойындар ұйымдастырылып, өлеңдер мен әндер айтылды. Біз үшін бұл байқау өте керемет өтті. Бәрі де көңілді болды. Күз кереметі осы шығар деп ойлаймыз.

22.10.2019, 07:01