Академиялық ұтқырлық. Бішкек қаласы.

Фармакогнозия және химия кафедрасының меңгерушісі химия ғылымдарының докторы, профессор Патсаев Әнапия Қаныбекұлы 2018жылдың 12-17 ақпан аралығында  И.К. Ахунбаев атындағы  ҚММА ректоры  И.О Кудайбергенованың шақыруымен академиялық ұтқырлық бойынша Бішкек қаласында болды.  Ә.Қ. Патсаев Қырғыз мемлекеттік медицина академиясында  органикалық химия пәнінен фармакогнозия және дәрілік заттар химиясы, фармация экономикасы басқармасы және дәрілік заттар технологиясы  кафедраларының  профессор- оқытушылар құрамына және  фармацевтикалық факультеттің  2-го курс студенттеріне дәріс оқыды.

Фармаконозия және химия кафедрасының меңгерушісі х.ғ.д., профессор Ә.Қ. Патсаев, И.К. Ахунбаев атындағы ҚММА ректоры И.О Кудайбергенова, фарм.факультет деканының орынбасары Дооталиева С.Ч., фармация экономика басқармасы және дәрілік заттар технологиясы  кафедрасының меңгерушісі Чолпонбаев К.С. және т.б.

Фармакогнозия және химия кафедрасының меңгерушісі х.ғ.д., профессор Ә.Қ.Патсаев органикалық химия пәнінен фармацевтикалық факультеттің 2 курс студенттеріне дәріс оқуда. Қырғыз мемлекеттік медицина академиясы, Бишкек қаласы.

28.02.2018, 23:46