Академия студенттері "Skills UP" хакатонына қатысты

БҰҰ-ның Қазақстандағы Даму Бағдарламасы "Ұлттық білім апталығы – 2022" өткізеді, оның шеңберінде еліміздің төрт қаласында "Skills UP" жастар хакатоны – байқауы өткізіледі. Хакатон бағдарламасына ҚР төрт қаласындағы білім беру қарқындылығы мен өңірлік іріктеу турлары кіреді. Бірінші өңірлік хакатон Ақтау қаласында, екіншісі Түркістан қаласында, үшіншісі Қарағанды облысында өтті.
Коммерцияландыру және жобаларды басқару офисінің үйлестіруімен біздің академияның студенттері екінші хакатонға қатысып, бірінші турдан өтті, осылайша өз идеяларын коммерцияландыруға және start-up жобаларын іске асыруға үйрететін білім беру қарқынды курсына қол жеткізді.
10-ші қарашада Академия студенттерінің командасы коммерцияландыру офисінің менеджері Малика Шертаймен бірлесіп Түркістан қаласындағы екінші өңірлік іріктеу турына шақырылды. Екінші іріктеу кезеңінде қазылар алқасы мен Start-up саласындағы сарапшылар барлық қатысушылардың жобаларын бағалады, сондай-ақ жобалармен жұмыс істеу бойынша консультациялық көмек көрсетті. Іс-шара соңында үш жеңімпаз команда анықталды.

15.11.2022, 16:37