4 КУРС БІЛІМ АЛУШЫЛАРЫ И.К.АХУНБАЕВ АТЫНДАҒЫ ҚММА-ДА ӨНДІРІСТІК ТӘЖІРИБЕДЕН ӨТУДЕ

Академиялық ұтқырлық білім беру бағдарламасын іске асыру үшін И.К.Ахунбаев атындағы Қырғыз мемлекеттік медицина академиясы мен Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы арасындағы жасалған меморандумға сәйкес, «Фармация» факультетінің 4 курс білім алушыларын Бішкек қаласына «Фармацияны басқару және экономикасы» пәнінен өндірістік тәжірибеден өту үшін 12.06.2023-23.06.2023 ж. аралығында Қырғызстанның фармацевтикалық нарығын дамытудың перспективалық бағыттарын зерделеу үшін «Фармация ісін ұйымдастыру және басқару» кафедрасының фарм.ғ.к., доцент м.а. Сапақбай Мәлік Мырзаханұлының жетекшілігімен төмендегі білім алушылар: Шындалиева Ә.,Амангельды А.,Серікбаев Ж.,Ануар А.,Мамырхан А. өндірістік тәжірибеден өтуде.

22.06.2023, 10:21