2019 жылғы түлектер

Оңтүстік Қазақстан медицина академиясында 1.07.2019 ж.-09.07.2019 ж. ЖОО түлектеріне диплом тапсыру рәсімі өтті. Осы рәсімге деканаттар, Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасы, ОҚМА жанындағы Медицина колледжі, медицина, фармация факультеттері, интернатура, магистратура және резидентура бітірушілері аса мұқият дайындалды.

Енді академия түлектері әр тарапқа тарайды, бірақ олар бірге өткізген 5 жыл олардың жадында мәңгі қалады.

Студенттік өмірді біреу қуанышпен біреу сағынышпен еске алар, бірақ студенттік өмірдің көңілді сәттері ешқашан ұмытылмайды.

Халықта жанып жатқан шырақ адамды тазалайды деген сенім бар және ол жанып тұрған кезде оның үміті бар. Сонымен, үміт пен бақыт сізге жақындай берсін, құрметті түлектер!

Таңдалған мамандыққа деген махаббатыңыздың өшпейтін шырағы әрқашан сіздің жолыңызды жарықтандырып, жылытып, алға талпынуға көмектессін. Сәттілік тілейміз!

Салтанатты рәсім мамандық бойынша жеке өтті, онда Академия ректоры, профессор М.Рысбеков жас мамандарға арнап құттықтау сөз сөйледі.

Студенттер салтанатты түрде "Дәрігердің антын" айтты.

Қатысушылар "үздік бітірушілерге" деген құрметін білдірді. Биылғы оқу жылында 40 студент академияны үздік бітірді.

Проректорлар, декандар, кафедра меңгерушілері түлектерге салтанатты түрде дипломдар табыс етті.

Әкімшілік тарапынан 5 жыл бойы түрлі қоғамдық іс-шараларға белсенді қатысқан ең белсенді студенттердің ата-аналарына алғыс хаттар табысталды.

Салтанатты рәсім белсенді түлектердің орындауында академия студенттерінің Әнүранымен аяқталды.

11.07.2019, 06:33