«1 мамыр – Қазақстан халқы бірлігі күні» мерекесіне орай тәрбие сағатын өткізуі туралы

2.05.24 ж. қазақ, орыс және латын тілдері кафедрасының Орыс тілі курсы "1 мамыр – Қазақстан халқының бірлігі күні"мерекесіне арналған тәрбиелік іс-шара өткізілді.

Бұл мереке 1996 жылдан бері кеңінен тойланып келеді. ҚР" мерекелер туралы " Заңында ол мемлекеттік мәртебеге ие, сондықтан бұл күн елде ресми түрде демалыс күні ретінде бекітілген.

Қазақстан ондаған жылдар бойы көптеген ұлттар мен ұлыстардың отаны болып келеді. Жыл сайын атаулы мерекеде Қазақстан аумағында тұратын 130-дан астам ұлт пен ұлыстың өкілдері бейбітшілікте, амандық пен бірлікте, бейбітшілік пен ынтымақтастықта өмір сүретіндерін атап өтеді.

Осыған байланысты қазақстандықтарды біріктіретін Бірыңғай мереке - 1 мамыр – Қазақстан халықтарының бірлігі күні атап өтіледі.
Іс-шараны қорытындылай келе, кафедра ұжымы белсенді қатысқан және өз өнерлерін көрсеткен студенттерге алғысын білдірді.

06.05.2024, 10:34