Жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасы Бүкіл әлемдік денсаулық күніне қатысты

Бүкіл әлемдік денсаулық күні (World Health Day) жыл сайын, 1950 жылдан бері тойланады. 7 сәуір күнді белгілеуі 1948 жылғы Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының (ДДСҰ) құрылу күніне байланыстырылған. Қазіргі таңда ДДСҰ құрамында әлемнің 200 елі, соның ішінде Қазақстан Республикасы да тіркелген. Бұл күннің маңыздылығы адамдарға, өз денсаулығын күту керектігін түсіндіруде. Жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының оқытушылары Конирбаева К.Н., Ауезханов С.П. және Алтаева А.М. қол жуу техникасын би қозғалыстары ретінде пайдаланып, Медициналы колледждің С-ЕІҚ 9.02.16 тобының студенттерімен флешмоб ұйымдастырды.

17.04.2019, 22:24