«Үздік оқытушы-2022» байқауы

2022 жылдың 22 сәуір күні Шымкент қалалық Тілдерді оқыту -әдістемелік орталығының ұйымдастырумен Орыс тілді аудиторияларда қазақ тілінен сабақ беретін мамандар арасында өтетін "Үздік оқытушы-2022" байқауы өтті. Байқауға «ОҚМА» АҚ жанындағы медицина колледжінің атынан қазақ тілі пәнінің оқытушысы Исабекова Асия Амангелдіқызы қатысты.

Байқау үш кезеңінен тұрды:
Бірінші кезеңі – оқытушылар өздерінің электрондық партфолиосымен таныстырды.
Екінші кезеңі - тілді оқытуда озық тәжірибелерді тиімді пайдалану негізінде сабақ үлгісін, білім - біліктілігін, дағдыларын көрсетіп, оқытудың қыр -сырымен бөлісті.
Үшінші кезеңі – педагогикалық- психологиялық жағдаяттарға арналған тапсырмалар сайысы болды.
Байқау қорытындысы бойынша «ОҚМА» АҚ жанындағы медицина колледжінің намысын қорғаған қазақ тілі пәнінің оқытушысы А.А.Исабекова "Жаңашыл ұстаз"номиназиясын иеленіп, диплом мен бағалы сыйлықпен марапатталды.

29.04.2022, 10:51