Құттықтаймыз!

Шымкент қаласы әкімдігінің ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолдау бағдарламасын  жүзеге асыру мақсатында Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың «Тілдердің үштұғырлығы» мәдени жобасы аясында 2015 жылы наурыз айының аяғында өткен «Тілдарын-2015» қалалық байқауында ОҚМФА 2 курс «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының студенті Өтеген Аяна  бас жүлдені (гранпри) жеңіп алды.

Үш тілді еркін меңгерген академия студенттері болашақ бәсекеге қабілетті, жан-жақты  тұлға ретінде  өздерін тағы бір қырынан көрсетті. Абдрахманова Аружан бағалы заттар мен мақтау қағазын алды және Якубова  Зарина 3-орынға ие болды.  Жеңімпаздардың жетекшілері, шет тілдері кафедрасының аға оқытушылары Жексембаева А.Ж., Сматова А.Е. және тәрбие жұмысына жауапты Хасанова У.А.

17.04.2015, 22:47