С.Д.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-де Микробиология пәнінен On-line форматта өткен Халықаралық деңгейдегі олимпиада

2021 жылдың 25-мамырында On-line форматта С.Д.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінде халықаралық деңгейде Микробиология пәнінен олимпиада болып өтті. Олимпиадаға Пакистан, Ресей, Қырғызыстан, Өзбекістан және Қазақстан ЖОО-нан 107 студент қатысты. Олимпиада 2 деңгейде өткізілді.

І-деңгей пән бойынша тестілеу 80 балл жинаған қатысушы ІІ-деңгейге өтуге мүмкіндік алды.

ІІ-деңгейге өткен қатысушы ситуациялық есептерді шешіп өз білімін көрсетті. ОҚМА –ның Микробиология, вирусология және иммунология кафедрасы атынан 208 ЖМҚА тобының 2 курс студенті Ниятулла Қуаныш қатысып, 2 орынды иеленді.

01.06.2021, 06:17