Румын делегациясының келуі

2018 ж. 15 қарашасында Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясына Юлию Хатциегану (Iuliu Hatieganu) атындағы медициналық және фармацевтикалық университетінен Клуж Напока қаласы, Румыниядан делегеция келіп кетті.

Делегация құрамында – фармацевтика факультеті деканы (румын делегациясының басшысы) Джянина Кристина Кришан, профессор Овидиу Дорин Кришан, бас әкімшілік директоры Силвиу Ионук Корподян, онкологиялық хирургия кафедрасының ассистенті Едуард Александр Бончь және физиопатология департаментінің ассистенті Корнелия Ирина Адам келді.

Румыния университенің өкілдері академияның материалды-техникалық базасымен, ОҚМА-да жүзеге асырылып жатқан білім беру бағдарламаларымен  танысып, дәрілік өсімдіктер зертханасына барды.

Қонақтарға сабақтарға қатысып, студенттермен кездесу қызық болды.

Кездесу Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы мен Юлию Хатциегану (Iuliu Hatieganu) атындағы медициналық және фармацевтикалық университетімен Клуж Напока қаласы, Румыния арасында ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қоюмен аяқталды.

16.11.2018, 07:44