ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН МЕДИЦИНА АКАДЕМИЯСЫНЫҢ ОҚЫТУШЫСЫ Ұ.Ә.САДЫБЕКТІҢ МАРАТ ОСПАНОВ АТЫНДАҒЫ БАТЫС ҚАЗАҚСТАН МЕДИЦИНА УНИВЕРСИТЕТІМЕН АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҒЫ

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы негізінде «Микробиология, вирусология және иммунология» кафедрасының оқытушысы Ұ.Ә.Садыбек 2022 жылдың 28 ақпаны мен 11 наурызы аралығында «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінде», «Микробиология, вирусология және иммунология» кафедрасында «Жалпы медицина» мамандығының 2 курс студенттеріне ағылшын тілінде, «Private microbiology and virology» пәнінен, келесі тақырыптар бойынша онлайн тәжірибелік сабақтар өткізілді:
1. Pathogenic and opportunistic mycobacteria. Tuberculosis. Leprosy. Laboratory diagnostics. Specific prevention and treatment.
2. The causative agents of zoonotic infections (brucellosis, anthrax).

29.03.2022, 11:32