Наурыз мерекесі құтты болсын!

2021 жылдың 19 наурыз күні ОҚМА үлкен мәжіліс залында Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасы мен «Болашақ» академиялық жастар орталығының ұйымдастыруымен «Қош келдің – әз Наурыз» атты мерекелік іс-шарасы өтті.

Алғашқы сөзді алған ОҚМА ректоры М.Рысбеков барша әріптестерді «Ұлыстың ұлы күні – Наурыз» мерекесімен құттықтап, дендеріне саулық пен жұмыстарына сәттілік тіледі.

Іс-шара ОҚМА белсенді студенттері әзірлеген концерттік бағдарламаға жалғасып, ұлттық нақыштағы ән мен биге, салт-дәстүрді насихаттайтын көріністерге жалғасты.

1666 3 2

Биыл студенттік ұйымдар арасында «Ұлттық тағамдар» байқауы ұйымдастырылып, концерттің соңында байқау жеңімпаздары мен Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасы бастаған «Ұлттық киіммен жүру» челленджінің қатысушылары ректордың Алғыс хатымен марапатталды.

1666 3 3

Мерекеге келген қонақтар студенттік ұйымдар мен академия әкімшілігі әзірлеген тағамдардан ауыз тиіп көтеріңкі көңіл-күймен тарқасты.

Барша ұжымды «Ұлыстың ұлы күні – Наурыз» мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз!

19.03.2021, 05:32