«Modern methods of teaching foreign languages: Accelerated learning techniques» коучинг

2017 жылдың 3 ақпан күні «Шет тілдері» кафедрасының меңгерушісі  А.С.Сайфутдинованың ұйымдастыруымен «Modern methods of teaching foreign languages: Accelerated learning techniques» тақырыбында коучинг өткізілді. Коучингке: Л.Д.Жолымбекова- «Морфологиялық және физиологиялық пәндер» кафедрасының меңгерушісі, Г.Н.Абуова– «Жұқпалы аурулар дерматовенерология» кафедрасының меңгерушісі, С.У.Ескерова– «Гигиена-2» кафедрасының меңгерушісі, Р.А.Козыкеева -«Фармакогнозия және химия» кафедрасының ғылыми қызметкері, А.Я.Данилина, Ә.Н.Айтымбетова - «Фармацевтикалық және токсикологиялық химия» кафедрасының оқытушылары, И.Г.Серикбаева– «Терапиялық пәндер» кафедрасы, Ш.А.Халметова - «Медбиофизика, математика және информатика» кафедрасының аға оқытушысы, А.М. Өтегенов– «ФГЗ және химия» кафедрасының оқытушысы қатысты.

Коучинг басында А.С.Сайфутдинова тақырып бойынша қысқаша шолу жасады. Сонымен қатар ағылшын тілін қысқа мерзімде үйрену жолдары ұсынылды.

Коучингте қарастырылған мәліметтер:

- Термин сөздердің ағылшын тіліне аударылу ерекшеліктерін;

- Ағылшын тіліндегі конструкциялардың қолданылу жолдарын (How/like/as);

- Ағылшын тіліндегі слэнгтерді пайдалану тәсілін;

- Жедел түрде ағылшын тілін меңгерудің ең тиімді қолдану әдістерін  көрсетті.

Көрсетілген мәліметтер бойынша келген қонақтарға тапсырмалар берілді.

Іс-шара соңында С.У.Ескерова, Ш.А.Халметова, Л.Д.Жолымбекова сөз сөйлеп, коучингтің жоғары деңгейде өткендігін айта отырып, алдағы уақытта да осындай іс-шаралардың көптеп өтілуі туралы өз тілектерін, А.С.Сайфутдиноваға өз алғыстарын білдірді.

13.02.2017, 08:58