Хабарландыру!

05.09.23 - 01.10.23 аралығында «Психиатрия» үйірмесіне ОҚМА жоғары курс студенттері мен интерндері қабылданады.
ОҚМА «Неврология, психиатрия, реабилитология және нейрохирургия» кафедрасының «Психиатрия» студенттік ғылыми-практикалық үйірмесіне бару ережелері
«Жалпы медицина», «педиатрия» мамандықтары бойынша ОҚМА студенттеріне және интерндерге үйірмедегі кездесулерге рұқсат етеміз. Сондай-ақ психиатр емес, бірақ жақын арада психиатрия мамандығы бойынша резидентураны жоспарлап отырған дәрігерлер. Үйірме студенттер мен интерндерге көбірек көңіл бөледі
Үйірмеге кіру үшін үйірмеге тіркеліп, құжаттарды (тізім бойынша) okroadze@mail.ru басшысына жіберу керек.
Хат тақырыбында: «Психиатрия» үйірмесі 2023 ж
Хатта өз кезегіңізде аты-жөніңізді, университетіңізді, факультетіңізді, курсыңызды, байланыс телефоныңызды, өмірбаяныңызды (еркін стильде) 1 беттен аспайтындай етіп көрсетуіңіз керек, хатқа қолда бар (бар болса) ғылыми мақалаларыңызды, дипломдарыңызды, сертификаттарыңызды қоса беруіңіз керек.
Ішінара ақпараты бар/қате пішімделген хаттар қарастырылмауы мүмкін
Сіздерді өз клубымызда күтеміз!

04.09.2023, 15:26