Ардагерлеріміз ардақтыларымыз

2015 жылдың 19 наурыз күні сағат 10:00-де Гигиена 1, денешынықтыру және валеология кафедрасы, тәрбие ісі бөлімі, студенттік кәсіподақ ұйымы және «ОҚМФА студенттер Альянсы» белсенділерінің ұйымдастыруымен, «Қызыл Ай» қоғамымен бірлесе отырып Ұлы Жеңістің 70 жылдығына орай «70 күн – 70 игі іс» атты акциясын өткізді.

Сол акцияның аясында, жастардың бойына халқымыздың қадір-қасиетін сіңіру, Қарттарды құрметтеп  үлкенді сыйлай білуге,   әдептілікке, кішіпейілділікке, адамның өмірінің мәні мен  сұлулығы, адамның келешегіне сенімділігі – баланың ата-анасын ардақ тұтып, өзінің перзенттік қарызын бір сәтке де есінен шығармауды ұғындыру мақсатында Чапаевка елді мекенінде орналасқан қарттар үйінде «Ардагерлеріміз ардақтыларымыз» қайырымдылық акциясы өткізілді.

30.03.2015, 05:41