«Алғашқы медициналық санитарлық жәрдем-жағдайы және даму перспективалары» туралы видеоконференция

2018 жылдың  31 мамыр күні ОҚМА-да  Жалпы дәрігерлік практика -1 кафедрасы ДДҰ Алматы декларациясын қабылдауының  40 жылдығына орай «Алғашқы медициналық санитарлық жәрдем-жағдайы және даму перспективалары» атты видеоконференция өткізді.

ОҚМА-ның  ЖТП-1 кафедрасы мен ЖТП-2 кафедраларымен және басқа да Қазақстанның АМСЖ кафедраларының өкілдерімен бірлесе отырып: АМУ ЖТД-1( Астана қ.), С.Д. Асфендияров атындағы  ҚазҰМУ-нің ЖТД-2(Алматы қ.) бірге АМСЖ деңгейінде өзекті мәселелерді, жағдайын және әрі қарай даму перспективалары мен бірлесе жұмыс жасауын талқылады.

Конференцияда онлайн-тәртіпте кафедралардың білікті  қызметкерлері АМСЖ деңгейіндегі медициналық білім беру мен ғылымның,  тәжірибелік денсаулық сақтаудың интеграция сұрақтары, тақырыптың  өзекті мәселелері бойынша өз баяндамаларын жасады.

Видеоконференцияға қатысушылар Қазақстанның әр аймағында АМСЖ деңгейінде өз жұмысының тәжірибелерімен бөліседі. Талқылауға м.ғ.к., доценттер – Н.В.Югай, Н.Ш.Бектибаева, Ш.Х.Рамазанова, докторант Ж.Б.Бекбергенова,  клиникалық  кафедралардың ПОҚ құрамынан Д.Д.Ешимбетова, А.А. Есетова және т.б. қатысты.

«G-Global» интернет-жобасы үлкен топтартарда  АМСЖ нің  өзекті мәселелері жайында конференцияға қатысушылардың өз ойларын тыңдауға мумкіндік береді.

31.05.2018, 23:57