«100 нақты қадам – Қазақстан мемлекеттігін нығайтудың жаңа кезеңі»

26 сәуір күні болған сайлаудың нәтижесі бойынша ел тізгінін қайта алған Президент Нұрсұлтан Назарбаев Үкіметтің толық құрамын қайта тағайындаған соң атқарушы биліктің басын қосып, Қазақстанның даму жолын сайлау алдындағы бес реформамен, сол реформалар аясында жүзеге асатын 100 қадаммен таныстырды.

Осы орайда, 2015 жылдың 03 маусым күні академияның жаңа ғимаратындағы №2 кіші мәжіліс залында «Қазақстан тарихы және қоғамдық пәндер» кафедрасы, факультет декандары және тәрбие ісі бөлімінің ұйымдастыруымен,  профессорлы-оқытушы құрам және студенттер арасында Ұлт жоспары - Мемлекет басшысы Нұрсұлтан Назарбаевтың бес институционалдық реформаны жүзеге асыру жөніндегі 100 нақты қадамның басым бағыттарын түсіндіру және насихаттау мақсатында «100 нақты қадам – Қазақстан мемлекеттігін нығайтудың жаңа кезеңі» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

11.06.2015, 03:25